Leden 2016

Ohlédnutí za Vánocemi a PF 2016

3. ledna 2016 v 18:40 | Marie |  Vánoce
Zdá se mi, že Vánoce uběhly příliš rychle. Ani jsem se s vámi nestačila podělit o své prožitky z nich a popřát vám krásné prožití těchto nejhezčích svátků v roce. Doufám tedy jen, že jste prožili Vánoce v klidu a pohodě, užili si rozzářených stromků, plamínků svíček, vánočního cukroví a setkání s těmi kdo jsou vám blízcí....Usmívající seU nás proběhli Vánoce v klidu a pohodě. Na Štědrý večer jsme se šli podívat na rozsvícený strom v Paďousích:

Na slavnostním stole nám svítil věnec z ořechových skořápek, který jsem dělala na poslední chvíli:


Pod stromečkem jsme měli jako dárek sadu na lití olova. Hned jsme ji vyzkoušeli, ale netroufám si tvrdit co vzniklé tvary mají znamenat. Podívejte se sami, třeba v nich něco uvidíte:

25. prosince jsme šli k mým rodičům, švagrovým jsem již tradičně nachystala k Vánocům pečený čaj:
26. prosince jsme si udělali rodinnou procházku na staré město, aby jsme se podívali na vánoční strom, který zdobí naše náměstí:


Mezi svátky jsem chodila do práce, takže poslední den v roce přišel, ani jsem nevěděla jak. Vzhledem k tomu, že jsem byla v práci i 31. prosince, příchod nového roku jsem prospala. Smějící se Vzbudila mě po půlnoci až naše Ťapina, která se bojí ran z dělobuchů a ohňostrojů. Se psem v náručí jsem sledovala z okna ohňostroj a po utichnutí všech ran jsem si šla zase spokojeně lehnout.MrkajícíSmějící seS třídením zpožděním, bych vám všem chtěla popřát do nového roku jen to nejlepší -hodně zdraví, lásky a štěstí.